Dodávatelia

Nájdete nás

AUTODIELY B + K.
Kragujevská 40, Žilina
PSČ 010 01

Otváracie hodiny
PO-PI: 8:oo - 17:oo hod
SO: 8:oo - 12:oo hod
» mapa


Dodávatelia

otázka na dopyt konkrétneho produktu

Prevažná časť náhradných dielov pochádza z výrobných dielní renomovaných svetových výrobcov, ktorí distribuujú značnú časť svojich výrobkov priamo do prvovýroby


Výber z ponuky

Bosch

Náhradné diely Bosch – to sú originálne kvalitné diely od najväčšieho svetového dodávateľa automobilových komponentov do prvovýbavy vozidiel. Bosch nerozlišuje diely pre prvovýbavu vozidiel a náhradné diely – vyvíja, vyrába a dodává len jednu kvalitu.

Ponuka náhradných dielov je veľmi široká: od zapaľovacích sviečok, ktoré nedávno oslávili svoje sté výročie, pre takmer všetky typy vozidiel, až po systém dielov pre vysokotlakové vznetové vstrekovacie systémy. Rozsah ponuky zodpovedá veľmi rôznorodým potrebám motoristov a autoservisov. Zahŕňa náhradné diely skoro pre všetky typy vozidiel na európskom trhu.

www.bosch.sk


MANN FILTER

MANN-FILTER je obchodná značka spoločnosti MANN+HUMMEL. Produkty spoločnosti MANN+HUMMEL sú vyrábané na základe požiadaviek na najvyššiu kvalitu.

www.mann-hummel.com


ATE

ATE brzdové systémy a originálne diely ATE se tešia niekoľkoročnej dôvere zákaznikov. Ako značka perfektnej  brzdovej techniky má ATE pevné miesto v automobilovom priemysle. Väčšina automobilových výrobcov montuje ATE brzdové systémy už v prvovýrobe. 

www.ate.de


BREMBO

Už viac ako 45 rokov existuje firma, ktorá sa zaoberá brzdovými systémami od A po Z. Je známa po celom svete, jej systémy sú využívané v F1, v závodoch NASCAR, rallye súťažiach a iných. Takisto každý správny tuner musí mať ich brzdové systémy. Nejedná sa o nikoho iného ako o firmu BREMBO. Tento taliansky výrobca má výrobné závody nielen v Taliansku, ale aj v Japonsku, USA a v niektorých štátoch Európy. Je to jeden z najväčších dodávateľov do prvovýroby prakticky pre všetky svetové automobilky. Je všeobecne známe, že kvalitné brzdy sú životne dôležité nielen pre vodiča ale aj pre jeho okolie. Mnohokrát sa stáva, že sériové brzdy automobilov sú poddimenzované výkonu a hmotnosti automobilu, prehrievajú sa a strácajú brzdný účinok. Taktiež pri tuningových úpravách motorov a ich zvyšovaní výkonu, treba počítať s kvalitnými a účinnými brzdami.

Tento taliansky výrobca má výrobné závody nielen v Taliansku, ale aj v Japonsku, USA a v niektorých štátoch Európy. Je to jeden z najväčších dodávateľov do prvovýroby prakticky pre všetky svetové automobilky. Je všeobecne známe, že kvalitné brzdy sú životne dôležité nielen pre vodiča ale aj pre jeho okolie. Mnohokrát sa stáva, že sériové brzdy automobilov sú poddimenzované výkonu a hmotnosti automobilu, prehrievajú sa, a strácajú brzdný účinok. Taktiež pri tuningových úpravách motorov a ich zvyšovaní výkonu, treba počítať s kvalitnými a účinnými brzdami. 

www.brembo.com


FEBI

Febi - vysoko kvalitné náhradné diely vyrobené v Nemecku, prvovýroba pre Mercedes BMW, Audi, VW atď.

www.febi.com


NGK

Tradičný výrbca zapaľovacích sviečok NGK ponúka komplet sortiment pre auta, motocykle, lode a vôbec všetko, čomu sa iskrí vo válci. Vďaka dlhoročnej tradícii majú sviečky NGK vynikajúcu povesť.

www.ngk.com


Coram

Taliansky producent spojkových ložísk vyrabajúcich v normách ISO 9001 a 2000. 

www.coram-srl.it


Ferodo

Mnoho tunerov už počulo doslova legendy o obloženiach spoločnosti Ferodo, ale ako to už býva, dobrého málo je a o dostupnosti podkladov k obloženiam tejto značky to platí dvojnásobne. Viac info v slovenčine na tuning.sk.

www.ferodo.co.uk


QH

Vodné čerpadla a termostaty, sady ložisiek, zapaľovacie káble, tlmiče, napínáky rozvodových remeňov, spojky a ich časti, čapy riadenia dielov podvozkov,  lambda sondy, spínače, snímače, diely zapaľovania atď, to sú výrobky značky QH.

www.qha.com


Castrol

Vo februári 1889 založil Charles Wakefield vlastnú firmu CC Wakefield&Co, z ktorej vyrástol Castrol

Castrol v súčasnosti ponúka ten správny mazací produkt na takmer akékoľvek použitie. 

www.castrol.sk


Varta

Každá tretia autobatéria VARTA je namontovaná priamo do nového vyrobeného automobilu. Varta svojimi výrobkami zásobuje všetky veľké automobilky v Európe (Audi, Ford, Fiat, Seat, Peugeot, BMW, Citroen, Renault, Nissan, Porsche, atd.) a v tejto oblasti obsahuje vedúce postavenie na trhu. Pre osobné vozy má VARTA pripravené 2 typy batérií: BLUE DYNAMIC a SILVER DYNAMIC.Kvalita je preukázaná a overená certifikátmi EN ISO 9001 a QS 9000. 

www.varta.com


Valeo

Valeo - chladiče, spojky, reflektorya ostatné osvetlenie, štartéry a alternátory, sviečky, hlavy, palce a kontakty rozdelovača, rozdeľovače, cievky, relátka, ramienka, lišty, mechanizmy a motorčeky stieračov, sady zámkov, spínacie skrinky, uzávery nádrží, klaksóny, prepínače svetiel a smeroviek, termostaty, termokontakty, vodné čerpadlá, kabínové filtre.

www.valeo.com


Hella

Vďaka odbornosti Helly v oblasti osvetlenia a elektroniky a vďaka vynikajúcej sieti strategických dodávateľov, Hella využíva synergie v prospech výrobcov automobilov. Tak poskytuje zákazníkom výhody flexibilnej, stredne veľkej spoločnosti a komplexné technické riešenia.

Vďaka vynikajúcej strategickej sieti s dodávateľmi, Hella vytvára pridanú hodnotu pre výrobcov dopravných prostriedkov. Z toho dôvodu poskytuje výrobcom zaujímavú možnosť množstva dodávateľov, a to v zmysle schopnosti inovácie a celkového charakteru.

Viac informácií na našej medzinárodnej Webstránke: 

www.hella.comNezáväzná objednávka (otázka na dopyt)

Vyplňte prosím nasledovný formulár pre Váš dopyt, odpovieme Vám najrýchlejšie ako to bude možné. 

Položky označené * sú povinné.

 
Značka
Typ
Typ karosérie
Rok výroby
Identifikačný kód motora
Objem motora
Typ motora
Výkon v KW
Klimatizácia
ABS
Požadované súčiastky
Vaše meno*
Váš e-mail *
Telefónne číslo*

Prosím opíšte text z obrázku

Dodacie podmienky pre emailový objednávku pre náhradné diely a autosúčiastky od Autodiely B+K

osobný odber

- poštou (do 5kg ...........3,32 Eur)
- poštou (od 5-15kg ......4,98 Eur)

- UPS (do 5kg ........... 6,64 Eur )
- UPS (od 5-15kg ......8,30 Eur)

PRI ODBERE TOVARU NAD 116,18 Eur JE POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA

« Dorazy tlmičov Bosch »